Opoja.net

Vidhen para në një xhami të Prizrenit

Kronika
Vidhen para në një xhami të Prizrenit

Një rast i vjedhjes në xhami ka ndodhur në Prizren, ku janë marrë para.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje në rrugën “Jusuf Balaj”.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar, imam i xhamisë, ka raportuar se person-a të panjohur, me forcë kanë depërtuar në brendinë e xhamisë dhe nga  kasaforta i kanë vjedhur 60 € para të gatshme”, thuhet në raportin e Policisë.

Njësiti policor është duke hetuar rastin.  /GazetaePrizrenit.net

Loading...

Mos i humb

Rrokulliset kombi në rrugën Dragash – Brod

Opoja.net

Rrëzohet nga kulmi i shtëpisë, lëndohet rëndë

Opoja.net

Dragash: Akuzohet se për sulm në oborr të xhamisë, dënohet me 150 euro gjobë

Opoja.net

I kapet arma ilegale në barakë të pëllumbave, arrestohet

Opoja.net

Vërejtje gjyqësore ndaj të akuzuarit në Dragash, pranoi se me kamion rrëzoi shtyllën elektrike

Opoja.net

Dënohet i akuzuari që pranoi se kishte vjedhur 15 karrige dhe shtatë tavolina në një hotel në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net