Vjehrri rrah nusen në Prizren, e bën për spital

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një burrë nga Prizreni ka rënë në prangat e Policisë dje, në orët e pasdites, pasi i njëjti dyshohet për dhunë në familje, raporton Gazeta Sinjali.

I njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit, të cilës i ka shkaktuar lëndime trupore.

Sipas Policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur rreth orës 14:50.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-