Vjosa Osmani të enjten i adresohet Kuvendit të Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani këtë të enjte do t’i adresohet Kuvendit të Kosovës.

Kjo u bë e ditur nga njoftimi i fundit nga Kuvendi.

Adresimi i Osmanit do të fillojë në orën 9:30.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-