Zbulohet se çfarë i tha Guardiola Salahut pas fitores së Liverpoolit në derbi kundër Cityt

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah dhe trajneri i Manchester Cityt Pep Guardiola u panë në diskutime vetëm pas fitores 1:0 të Liverpoolit ndaj Manchester Cityt të dielën në Premierligë.

Dhe një lexues profesionist i buzëve mendon se Guardiola e uroi për një sezon të mirë yllin egjiptian të futbollit, njofton TheSun.

Sulmuesi i Liverpool, Salah mbuloi gojën ndërsa fliste, ndërsa trajneri Guardiola fliste hapur.

Përmes Mirror, Cassidy mendon se Guardiola i tha Salah: “Kalo një sezon të mirë, me lojë të mirë”./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-