Opoja.net

Zhduket një grua në Prizren

Kronika
Zhduket një grua në Prizren

Policia e Kosovës njofton se një grua është zhdukur në Prizren më 5 janar dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

“Ankuesja shqiptare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thotë PK, transmeton Koha.net, përcjellë Opoja.net.

Në raportin e Policisë nuk jepen detaje të tjera rreth këtij rasti.

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net