Zhduket një grua në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Policia e Kosovës njofton se një grua është zhdukur në Prizren më 5 janar dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

“Ankuesja shqiptare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thotë PK, transmeton Koha.net, përcjellë Opoja.net.

Në raportin e Policisë nuk jepen detaje të tjera rreth këtij rasti.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-