Opoja.net

Zhduket një vajzë në Prizren

Dje në Prizren, babai i një vajze ka kërkuar ndihmë në polici pasi që vajza e tij ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ende nuk dihet për vend-ndodhjen e saj, ndërkohë njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

565

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net