Zhduket një vajzë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një qytetar nga Prizreni ka raportuar në Polici për zhdukjen e vajzës.

Sipas ankuesit, vajza e tij është larguar nga shtëpia më 4 mars dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia po e trajton rastin si person i zhdukur.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-