Zhgjidhet kryetari i rinisë demokratike në fshatin Bresanë

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Sot me datë 21.04.2018 në Komunen e Dragashit saktësisht në fshatin Bresanë janë mbajtur zgjedhjet në kuader të Rinisë Demokratike ku i pranishem ishte edhe kryetari i Partisë Demokratike z. Kadri Veseli për ti ndjekur nga afër këto zgjedhje, kryetari premtoi zhvillim dhe avancim për rinin tonë si dhe kërkoi që gjithmon të jemi të bashkuar.
Ndersa në kuader të zgjedhjëve, kryetar për rinin e fshatit Bresanë me një mbështeje dhe përkrahje shumë të madhe nga ana e të rinjëve u zgjodh Rijad Haliti.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-