Opoja.net

Katër familje u bënë me shtëpia të reja në komunën e Dragashit

Aktuale Opoja
Katër familje u bënë me shtëpia të reja në komunën e Dragashit

Shoqata bamirse “Jetimat e Ballkanit” po vazhdojnë me bamirësi, kesaj here kjo shoqat ndërtoi edhe 4 shtëpi në Komunën e Dragashit, shkruan Opoja.net.

Postimi i plotë nga Halil Kastrati:

Kater familje u bene me shtepia te reja ne komunen e Dragashit

Kur ishim para tre muajve per ti vizituar dhe per te ju dhene lajmin se po behen me shtepi te reja na emocionuan me historit e tyre rreth kushteve se si dhe qysh jetonin

Sot tek te gjithe hasem ne buzeqeshje dhe urata te ndryshme per donatoret dhe per ne

Nje familje u gezua me shtepi te re ne qytetin e Dragashit
Tri familje u gezuan me shtepi te reja ne fshatin Brezne te Dragashit

Bamires Zoti kurr mos ju humbte

Image may contain: 4 people, people standing

Image may contain: 3 people

Image may contain: 3 people, people standing and indoor

 

Loading...

Mos i humb

Enver Hasani, azilant me emër të rrejshëm në Angli

Gent Kolgeci

Kaq para ka grumbulluar TRUST-i që 18 vite

Gent Kolgeci

Deputeti i PDK’së: Sveçla ka vendosur kamera dhe përgjues në institucione

Gent Kolgeci

‘Dubai’ I Kosovës, Ja Sa Kushton Një Ari Tokë Në Malishevë

Gent Kolgeci

KURTI E LLOGARIT EDHE VJOSA OSMANIN OPOZITË TË QEVERISË HOTI

Gent Kolgeci

Mësojeni se cili biznes i bëri bashk nipin e Hashim Thaçit e djalit të Agim Veliut

Gent Kolgeci
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net