Opoja.net

Komuna bën meremetimin e shtëpisë së kulturës në Dragash

Aktuale Opoja
Komuna bën meremetimin e shtëpisë së kulturës në Dragash

Komuna e Dragashit, së shpejti do të bën meremetimin e shtëpisë së kulturës . Kjo pasi Komuna ka publikuar një tender në të cilin janë parashikuar të shpenzohen rreth 18 mijë euro, për renovimin e shtëpisë së kulturës “Abdurrahman Gërdellaj”.

’TINI’’ – Prizren, do të jetë kompania e cila do të kryej punët në Dragash, shkruan Opoja.net.

Ndërsa nënshkrimi i kontratës pritet të bëhet më 07 nëntor 2016.

© Opoja.net

Loading...

Mos i humb

Vetëm 3% e njerëzve e kanë këtë shenjë në shuplakë të dorës

Gent Kolgeci

Cilët persona nuk preferohet të konsumojnë kafe turke dhe pse

Gent Kolgeci

Rihapja e kufijve: Çfarë kushtesh duhet t’i plotësojë dikush për të hyrë në Kosovë?

Gent Kolgeci

Sveçla: Kam qenë në Telekom, për dy arsye

Gent Kolgeci

Lumir Abdixhiku tregon arsyet pse nuk ka pranuar të jetë ministër

Gent Kolgeci

Plus trembedhjete raste te reja me virus

Gent Kolgeci
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net