Opoja.net

3 gola në 10 minuta, City përforcon kreun dhe vazhdon me rekordet

3 gola në 10 minuta, City përforcon kreun dhe vazhdon me rekordet

Manchester City ka arritur të fitojë bindshëm ndaj Wolverhamptonit me rezultat 4-1, shkruan Sinjali Sport.

Dendoncker me një autogol i dha epërsinë vendasve para se Coady të barazonte në minutën 61.

Mysafirët u mbajtën deri në minutën 80 kur shënoi Gabriel Jesus. Në minutën 90 fitoren e vulosi Mahrez kurse Jesus shënoi edhe njëherë në minutën e tretë shtesë.

Man.City me këtë fitore arrin në kuotën e 65 pikëve në krye, me 15 më shumë se Man.United që luan nesër kurse e arrijnë fitoren e 15 rresht në ligë.

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net

Statistikat e ndeshjeve të fundit Real Madrid-Barcelona

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net