Naser Myrtezani do të jetë asambleisti i ri nga dega e LDK-së në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Pas emërimit të Resul Fetahut në pozitën e nënkryetarit të komunës së Dragashit ai ka dhënë dorëheqje në pozitën e asamblesë komunale.

Për ketë vendin e tij do të zëvendësojë Naser Myrtezani në një mandat 4 vjeçar e që pritet të bëjë betimin në seancën e ardhshme të asamblesë komunale.

Vlen që të përmendet se Naser Myrtezani ka qën asambleist i degës së LDK-së edhe në legjislacionin e fundit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-