79-aksidente trafiku brenda 24-orëve në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës ka njoftuar se 892 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 79 aksidente, 24 aksidente me të lënduar dhe 55 me dëme materiale.

Ndryshe, policia bën të ditur se në 24 orët e fundit janë arrestuar gjashtë persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-