Opoja.net

84 aksidente për 24 orë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në njëzet e katër orët e fundit janë shkaktuar gjithsej 84 aksidente në vendin tonë.

Sipas njoftimit, një prej këtyre aksidenteve ishte me pasoja fatale, ku një person ka gjetur vdekjen.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Ndërsa, 24 aksidente ishin me të lënduar dhe 59 të tjerë pa të lënduar.

Aksidenti me fatalitet ka ndodhur në Suharekë.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto