A do të tërhiqet Ronaldo nga Kombëtarja? Në Portugali janë të bindur për të ardhmen e tij

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Cristiano Ronaldo u përlot pas dështimit në Botërorin e Katarit, pasi u mendua se ky është kompeticioni i fundit i madh në të  cilin do marrë pjesë me Kombëtaren.

Ka akoma shpresë për CR7, pasi sipas Correio Da Manha, ai ka vendosur të mos tërhiqet nga kombëtarja portugeze. 37-vjeccari, me siguri, do të kontribuojë për Përfaqësuesen edhe në Euro2024.

Në 196 paraqitje me ekipin e parë, Ronaldo ka realizuar 118 gola. Euro2024 do të jetë një mundësi e artë për të, për t’i dhënë kombit të tij trofeun e lakmueshëm.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-