Agim Ademi gjithmonë afër klubeve tona, mbështet Ballkanin në sfidën ndaj Slavias

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Numri një i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku po luan Ballkani përballë Slavia në ndeshjen e Conference League.

Ademi është në mbështetje te kampionëve në këtë sfidë tejet të rëndësishme jo vetëm për Ballkanin për edhe për futbollin kosovar. AI është parë afër presidentes së vendit Vjosa Osmani.

“Në përkrahje të FC Ballkani, bashkë me presidenten Vjosa Osmani.

Kampionët tanë po vazhdojnë me paraqitje të shkëlqyeshme në UEFA Conference League.

Shpresojmë që sonte do të na gëzojnë me rezultat pozitiv.

Forca FC Ballkani! ⚽🇽🇰🧡🖤”, ka shkruar Agim Ademi. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-