Opoja.net

Agroni dhe familja e tij nga Zaplluxhja po bëhen me shtëpi te re

Agroni dhe familja e tij nga fshati Zaplluxhe e Opojës së Komunës së Dragashit po bëhet me shtëpi të re ka njoftuar kështu humanisti i njohur Halil Kastrati, shkruan Opoja.net.

“Bamirës Zoti ju shpërbleft” është mesazhi i cili Halili i falendëron të gjithë ata që po kontribojnë në rrugën e Allahut, për më shumë ju mund ta ndiqni videon më posht:

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto