Opoja.net

Aksident në Prizren, dy persona të lënduar

Një person derisa ishte duke lëvizur me veturën e tij nga pakujdesia ka goditur dy këmbësoret – një mashkull dhe një femër.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 17:30 në rrugën “Ismaj Kryeziu”, në Prizren.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Siç thuhet në raport, viktima kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto