Opoja.net

Aksidentohen rëndë dy persona me motoçikletë në Prizren

Në Prizren, përkatësisht në rrugën e “Transitit”, një person derisa ishte duke lëvizur me motoçikletën e tij është vetëaksidentuar, thuhet në raportin e Policisë se Kosovës, shkruan PrizrenPress.

E si pasojë, ngasësi dhe bashkudhëtari kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

571

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net