Opoja.net

Aksidentohet motoçiklisti në Pllavë të Dragashit

Kronika Opoja

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Plavë të Dragash, ku një motoçiklist ka humbur kontrollin dhe është aksidentuar.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar ngasësi dhe një pasagjer, të cilët janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe në QKUK, trasmeton Opoja.net.

Vrasja e të riut në Tusus të Prizrenit, vazhdon shqyrtimi kryesor

Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net