Opoja.net

Aksidentohet një këmbësor në Blaq të Dragashit, bëhet për spital

Lajme Opoja

Si rezultat i pakujdesisë në vozitje, është goditur një këmbësor në fshatin Blaq të Dragashit, të cilit ju kanë shkaktuar disa lëndime trupore, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“I dyshuari mashkull K/Shqiptar gjersa ishte duke drejtuar veturën e tij si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes kushteve të rrugës ka goditur viktimën mashkull K/Shqiptar”, ka njoftuar policia.
“I dyshuari ishte larguar nga vendi i ngjarjes dhe me veturën e tij e kishte dërguar viktimën në tretman mjekësor”, thuhet në mes tjerash në Komunikatën për Media nga ana e Policisë së Kosovës. (Opoja.net)

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Tri klasë model për parafillorët në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net