Alarmi në BQK, del në vendngjarje zëvendësguvernatori

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një alarm në Bankën Qendrore të Kosovës është lëshuar dy herë para pak çastesh.

Si rezultat aty ka shkuar edhe zëvendësguvernatori i bankës, Sokol Havolli.

Krisja e alarmit, siç mëson Front Online, ka mobilizuar Policinë.

Pjesëtarë të saj të shumtë kanë shkuar menjëherë në ndërtesën e këtij institucioni.

Front Online mëson se ata ndodhën brenda dhe se së bashku me sigurimin e BQK-së po patrullojnë nëpër hapësirat e brendshme të objektit. Deri tash ekipet policore nuk kanë hasur në diçka të dyshimtë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-