Opoja.net

Ambasada e Bullgarisë mbështet Qendrat e Mjeksis Familjare në Dragash

Ambasada e Bullgarisë mbështet Qendrat e Mjeksis Familjare në Dragash

Sot më datë 19 Dhjetor 2019 kryetari i Komunës së Dragashit, z. Shaban Shabani ka nënshkruar marrëveshje me Ambasadorin e Republikës së Bullgarisë në Kosovë, z.Hristo Gudjev.

Me këtë marrëveshje Ambasada e Republikës së Bullgarisë në Kosovë do të mbështesë projektin “Përmirësimi i shërbimeve mjekësore në Qendrat e Mjekësisë Familjarë” nga Drejtoria për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale.

Të enjten mot më i ngrohtë, kryesisht i kthjellët dhe me diell

Opoja.net

Më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Opoja.net

DKA në Dragash, sot ka organizuar mbajtjen e garave “Olimpiada Matematike”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net