Amir Rrahmani zgjedhjet futbollisti më i mirë në Kosovë për vitin 2021

Opoja.net Opoja.net Sport

Në mesin e shumë çmimeve Federata e Futbollit të Kosovës, e ka ndarë edhe çmimin kryesor, atë të futbollistit më të mirë në Kosovë për vitin 2021.

Ky çmim prestigjioz i ka takuar kapitenit të Kosovës Amir Rrahmani.

Rrahmani pos që ka pasur paraqitje të mira me ekipin e kombëtares së Kosovës, ai ka pasur lojë të mira edhe me skuadren e tij Napolin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-