Andi sjell këngën e re “Engjell” (Video)

Opoja.net Opoja.net Kultura Opoja

Andi Spahija sot ka bërë publike këngën e ti më të re të titulluar “Engjell”.

Hiti i ri vjen pas një suksesi mjaftë të madh që e ndjeku Andin në vitin 2017, vit në të cilin këngëtari në fjalë solli për ndjeksit e ti dy hiti mjaftë të dëgjuar: Ftoft dhe 1 Përshendetje.

Sic edhe pritej Andi po vazhdon të sjellë hite të reja dhe gjithman po kujdesët të jetë sa më afër ndjekësve të tij duke ju sjellur hite të reja.

Hiti e ri “Engjell” është realziar nga: Lyrics : Andi, Video by : GencBiggyImage, Produced by : Lyric Master ( HD Studio ).

https://youtu.be/t1nzo39Hvo8

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-