Opoja.net

Andi sjell këngën e re “Engjell” (Video)

Andi Spahija sot ka bërë publike këngën e ti më të re të titulluar “Engjell”.

Hiti i ri vjen pas një suksesi mjaftë të madh që e ndjeku Andin në vitin 2017, vit në të cilin këngëtari në fjalë solli për ndjeksit e ti dy hiti mjaftë të dëgjuar: Ftoft dhe 1 Përshendetje.

Sic edhe pritej Andi po vazhdon të sjellë hite të reja dhe gjithman po kujdesët të jetë sa më afër ndjekësve të tij duke ju sjellur hite të reja.

Hiti e ri “Engjell” është realziar nga: Lyrics : Andi, Video by : GencBiggyImage, Produced by : Lyric Master ( HD Studio ).

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net