Opoja.net

Andi sjell këngën e re (Video)

Kultura
Andi sjell këngën e re (Video)

Andi Spahija ka publikuar këngën më të re.

‘1 Përshëndetje’, është kënga e radhës e këngëtarit pas suksesit me ‘Ftoft’, të cilin e ka shoqëruar me videoklip.

Këngëtari na tregon se si nuk duhet të dorëzohemi pavarësisht se kemi kundërshtar të shumtë në jetë.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet autori, ndërsa për Beat e muzikës është përkujdes OzgunBeatz.

Andi ka paralajmëruar edhe këngë të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë këtij viti. /Telegrafi

Kryetari i komunës së Dragashit z. Shaban Shabani sot ka pritur gjysmëfinalisten e “Voice Kids Germany” – Rrezarta Bojaxhiu

Opoja.net

Prizren, ekspozitë dyersh dhe dritaresh që çojnë drejt historisë

Opoja.net

‘A e n’kryot a?’, ‘Lum ajo nonë gji t’ka bo’: Urimet popullore në të folmen e Opojës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net