Andi sjell këngën e re (Video)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kultura

Andi Spahija ka publikuar këngën më të re.

‘1 Përshëndetje’, është kënga e radhës e këngëtarit pas suksesit me ‘Ftoft’, të cilin e ka shoqëruar me videoklip.

Këngëtari na tregon se si nuk duhet të dorëzohemi pavarësisht se kemi kundërshtar të shumtë në jetë.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet autori, ndërsa për Beat e muzikës është përkujdes OzgunBeatz.

Andi ka paralajmëruar edhe këngë të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë këtij viti. /Telegrafi

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-