Anglia e pandalshme në pjesën e dytë kundër Uellsit, Rashford shënon golin e tretë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kombëtarja e Anglisë e ka trefishuar avantazhin 0:3 në ndeshjen kundër Uellsit në Kupën e Botës.

Marcus Rashford ka realizuar sërish në minutën e 68-të për “Tre Luanët”, shkruan Demokracia.com.

Kjo përballje i takon Grupit B në Kupën e Botës “Katar 2022”.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-