Opoja.net

Apel nga Këshilli i fshatit Zaplluxhë!

Aktuale Opoja

Një njoftim për të gjithë prindërit si dhe nxënësit e fshatit Zaplluxhe me qen se tani më jemi hyrë në sezonin Dimëror dhe ku tek ne fillon me herët se në shumë vende të tjerë të Kosovës andaj ne si këshill i fshatit jemi të obliguar të ju njoftojmë.

Në këto ditë Dimeri ju lutemi të gjithë nxënësve që të cilët përshkojnë udhën qdo ditë për në shkollë si dhe prindërve të tyre që të kenë kujdes të shtuar se në fshatin tonë janë shtuar më të madhe Qentë endacakë që të cilët enden rrugëve dhe herë pas here ata përpiqen që edhe të ju sulmojnë e veçanërisht tek fëmijët e vegjël.
Ky njoftim është i paraparë jo vetëm për banorët e fshatit Zaplluxhe por edhe për të tjerat lokalitet ku gjendja është pothuajse e njëjta si tek ne.

Loading...

Mos i humb

Kërkohet ndihmë financiare për shërimin e vogëlushit Denis Xhabali

Opoja.net

Ndërron jetë defektologu, I parë shqiptar Irfan Bojaxhiu

Opoja.net

Piraj: Institucionet e Kosovës në vend që ta menaxhojnë krizën ekonomike, e thelluan atë

Opoja.net

3 raste në Dragash dhe 205 në të gjithë Kosovën me Covid – 19

Opoja.net

‘Nga tani është hapur një portë e madhe për prodhimet e mishit dhe qumështit nga Kosova drejt BE-së’

Opoja.net

207 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 1 rast në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net