Apelohet për kujdes të shtuar gjatë vozitjes, kjo është gjendja e rrugëve në Kosovë

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Kosova

Ministria e Infrastrukturës apelon të gjithë qytetarët që të jenë të kujdesshëm gjatë ngasjes, ndërsa kanë njoftuar edhe për gjendjen e rrugëve.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-