Opoja.net

Arrestohet një përson në Dragash, sulmon me thikë një viktimë

Gjatë ditës së djeshme në Dragash është arrestuar një përson shqiptarë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikishtë me thikë një përson tjetër mashkull shqipëtarë. Viktima me lëndime truprore është dërguar në spital.

Raporti i plotë Policorë:

13
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Dragash 09.02.2016 12:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar .

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar ne tretman mjekësor . Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Vdes prizenasi, u rrokullis me traktor

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto