Opoja.net

Arrestohet një person në Kuklibeg pasi kishte lënduar babanë!

Dragash, 19 qershor 2021

– Policia ka njoftuar sot për një rast, i cili kishte ndodhur të premten në fshatin Kuklibeg, ku një person  kishte ushtruar dhunë në familje.

“Policia ka intervenuar në këtë rast, duke arrestuar një person pasi që i njëjti, pas një mosmarrëveshje paraprake, e ka sulmuar fizikisht të atin, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet mes tjerash në raport. Radio Sharri

Dragash, ia theu xhamat e veturës dhe e pastaj e sulmoi fizikisht

Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend