Arrestohet një person në Kuklibeg pasi kishte lënduar babanë!

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Opoja

Dragash, 19 qershor 2021

– Policia ka njoftuar sot për një rast, i cili kishte ndodhur të premten në fshatin Kuklibeg, ku një person  kishte ushtruar dhunë në familje.

“Policia ka intervenuar në këtë rast, duke arrestuar një person pasi që i njëjti, pas një mosmarrëveshje paraprake, e ka sulmuar fizikisht të atin, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet mes tjerash në raport. Radio Sharri

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-