“Arti-Spahiu” kompania që po bën emër për pastërti

Opoja.net Opoja.net Shpallje & Njoftime

Kompania “Arti – Spahiu”, bën pastrimin e shtëpive, banesave, zyrave, shkallëve dhe xhamave, po ashtu bën mirëmbajtjen e oborreve dhe përkujdesjen e kopshteve.

Image may contain: one or more people

Natyrisht, duhet ta keni menduar pastrimin në ambientet ku punoni dhe jetoni ngase koha nuk ju premton. Për këtë i ka të gjitha kapocitetet Kompania “Arti-Spahiu”.

No automatic alt text available.

Kjo kompani për herë të parë është hapur në Rahovec, ndërsa tani është edhe në Prizren.
Kapacitetet për ofrimin e këtyre shërbimeve po zgjerohen së fundmi edhe në Komunën e Suharekës.
Për më shumë informacione, mund të kontaktoni në këta numra të telefonit:
+41764098137; +37744339022 dhe +37744100522.
Po ashtu në këta numra mund të kontaktoni edhe përmes aplikacionit Viber.

No automatic alt text available.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-