Atifete Jahjaga e kalon vikendin në Malet e Sharrit afër fshatit Zaplluxhë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, përgjatë vikendit ka frekuentuar Malet e Sharrit.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’, derisa ka kërkuar nga qytetarët që të ruhen malet e Kosovës.

“Një ecje e këndshme në Malet e Sharrit, afër fshatit Zaplluxhë. Sa me fat jemi qe kemi male kaq të bukura! T’i promovojmë, t’i duam dhe t’i ruajmë ato”, thuhet në postimin e saj.

Përveç fotografisë së saj, ajo ka ndarë edhe pamje të botës bimore atje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-