Australia frikëson Lionel Messin, ngushton epërsinë e Argjentinës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Australia ka ngushtuar epërsinë e Argjentinës në 2:1, shkruan Demokracia.com.

Kur kanë mbetur edhe 13 minuta lojë deri në fund, frika e argjentinasëve tash është e madhe.

Ka qenë Craig Goodëin që ka shënuar pas një topi të devijuar. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-