Autoritetet maqedonase po merren me rastin e të riut nga Opoja që vdiq në liqen

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një i ri nga Opoja ka humbur sot jetën në liqenin që ndodhët pak kilometra në hyrje të territorit të Maqedonisë së Veriut.

Viktima është nga një fshat i Komunës së Dragashit, njofton Klan Kosova.

Lidhur me këtë për Klanin ka dhënë detaje edhe Zëdhënësi i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prizren, Shaban Osmanollaj.

Ai pohon se janë në kontakt me autoritetet e Maqedonisë së Veriut meqë organet kompetente të atjeshme janë duke u marrë me rastin.

Klan Kosova merr vesh personi që ka humbur jetën, është i moshës 18 vjeçare.

Rasti konfirmohet se ndodhi sot rreth orë 14:30.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-