Opoja.net

Babai përplas me traktor vajzën 3-vjeçe

Babai përplas me traktor vajzën 3-vjeçe

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, të Fierit. Teksa po drejtonte traktorin në oborrin e banesës shtetasi E. T., ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

“Sot rreth orës 11:15, në fshatin Çerven, në oborrin e banesës së vet, shtetasi E. T., duke drejtuar mjetin tip zetor, ka aksidentuar vajzën e tij 3 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve”, shkruan policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lehtësohet trafiku te Shqiponja, hapet tuneli nr. 3

Merlinda Guraj

Kryemadhi: Opozita e bashkuar nuk do të njohë vendimet e qeverisë Rama

Merlinda Guraj

Përcillet për në banesën e fundit Bashkim Fino

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net