Bad News Eagles mposhtin ekipin serb Sangrija

Opoja.net Opoja.net Sport

Bad News Eagles e kanë mposhtur ekipin serb Sangrija.

Çunat nga Kosova fituan me rezultat 2:0 në map-a (harta).

BNE fitoi 16:9 në “Mirage”, si dhe me rezultat të njëjtë edhe në “Inferno”.

“Shqiponjat” po marrin pjesë në turneun “RES Adriatic League Season 2”. Atje do të përballen edhe me Jake Bube.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-