Ballkani nuk ia del, mposhtet nga Sivasspor

Ballkani është mposhtur në “Fadil Vokrri” nga skuadra turke Sivasspor në xhiron e katërt të Fazës së Grupeve në Conference League.

Ballkani është mposhtur në “Fadil Vokrri” nga skuadra turke Sivasspor në xhiron e katërt të Fazës së Grupeve në Conference League.

Opoja.net Opoja.net Sport

Kampioni ynë edhe pse bëri një lojë të mirë dhe kishte gjasa për fitore ajo nuk ia doli duke pësuar dy gola në finish për të humbur me rezultat 1:2.

Ballkani ka psuar mudnësi të mira për fitire, kjo pasi krijoj shumë raste por Ermal Krasniqi e Albion Rrahmani nuk ia dolën t’ I shfrytëzojnë. Ballkani mbetet I fundit me 4 pikë së bashku me Slavia Prahan ndërsa nga shtatë pikë kanë Cluj e Sivasspor.

Deri në fund kanë mbetur edhe dy ndeshje, ku Ballkani do të ndeshet me Slavian e Clujn.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Burimi i lajmit: Demokracia.com
- Reklama-
- Reklama-