Bayern Munich me gol si “raket” dyfishon avantazhin kundër Interit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Bayern Munich ka dyfishuar avantazhin 2:0 kundër Interit.

Choupo-Moting ka realizuar për bavarezët në minutën e 72-të për golin e qetësisë, shkruan Demokracia.com.

Sfida mes Bayernit dhe Interit është në kuadër të Grupit C në Ligën e Kampionëve.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-