Befasi e madhe, Manchester City fiton çmimin e “Klubit më të mirë” të vitit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Në ceremoninë e Topit të Artë po vazhdojnë të ndahen trofetë.

Radha ishte për çmimin e “Klubit të Vitit”.

Ky trofe shkoi për Manchester Cityn, që fitoi Premierligën dhe kishte gjashtë futbollistë të tyre të nominuar për “Topin e Artë”.

Këtë çmim nuk e fitou Reali i Madridit që triumfoi në Ligën e Kampionëve dhe La Liga.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-