Bekir Qusaj behët asambleist i ri i KK në Dragash nga radhat e PDK-së

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në seancen e Vll-shtatë të Kuvendit Komunal të Dragashit e bëri betimin asambleisti i ri nga rradhat e Pdk-së z.Bekir Qusaj ,pasi që e zëvëndesoj Vehbi Nazifin tash inspektor në Komunen e Dragashit.

Bekiri vjen nga një fshat që asnjëherë më parë nuk ka pasur përfaqësues në Asamblen Komunale pra nga Fshati Pllajnik.

Në këtë ditë asambleisti i ri u zotua se do të përfaqësoj në mënyren me të mirë qytetaret e komunes son e në veqanti bashkëfshataret të cilet edhe sot e kësaj dite ende kanë mungesa në disa gjera elementare . /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-