Opoja.net

Bie bora e parë në Dragash (Foto)

Bie bora e parë në Dragash (Foto)

Përderisa në kryeqytet po mbretërojnë temperatura të nxehta, ka vende në Kosovë ku ka filluar të bie borë.

Në një fotografi që e ka postuar biznesmani Burim Piraj nga Pllava e Dragashit, shihet se atje tashmë ka rënë bora e parë.

Edhe pse jemi në muajin nëntor, në Kosovë po vazhdojnë të jenë temperaturat e nxehta.

Eksperti i meteorologjisë dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj ka bërë të ditur së nga java e tretë e këtij muaji pritet të ketë ndryshime të motit.

Në Kukajan automjeti godet biçiklistin dhe ikën!

Opoja.net

Komuna e Dragashit deklarohet për vdekjen e 4-vjeçares

Opoja.net

Mbytet 4-vjeçari në Dragash, ra në lumë derisa po luante me shokët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net