Bie në humnerë një veturë në Dragash

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një veturë ka rënë në humnerë në fshatin Glloboqicë të Dragashit.

Policia e Kosovës njofton se vozitësi ka pësuar lëndime trupore.

“Vozitësi me veturën e tij me targa të Malit te Zi, derisa ka qenë në lëvizje ka humbur kontrollin dhe ka rënë në një humnerë”.

“Ai, ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor”.

Njësia përkatëse policor është duke hetuar rastin./PrizrenPress,com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-