Bien sërish “Djajtë”, Aston Villa shënon golin e tretë në fillim të pjesës së dytë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Aston Villa e ka rikthyer epërsinë prej dy golave në ndeshjen kundër Manchester United.

Ramsey ka realizuar për 3:1 në minutën e 49-të të përballjes, shkruan Demokracia.com.

Kjo përballje po luhet në “Villa Park” dhe i takon xhiros së 15-të në Premierligë.

PAMJET

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-