Bislimi me Szunyog nesër nënshkrujnë marrëveshje në vlerë të 63 milionë eurove

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Kosovës, Besnik Bislimi, së bashku me Ambasadorin e Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, nënshkruajnë marrëveshjen për programin e parë financiar vjetor IPA III.

Kjo marrëveshje është në vlerë të 63.96 milionë eurove. Pas nënshkrimit do të ketë konferencë të përbashkët për media.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-