IKONAT LLC

IKONAT LLC

Kosavë

Thirre tani
045563059
Ruaje

About

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Details

Features

Orari i puës

Monday :08:00 - 17:00

Tuesday :08:00 - 17:00

Wednesday :08:00 - 17:00

Thursday :08:00 - 17:00

Friday :08:00 - 12:00

Review

Average rating

0.0 / 5

Rating breakdown

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Submit your review

Subject
Rating
Comments

Similar Listing

Kontakti

Rr. Rexhep Krasniqi B10 Ob,A4 Nr.01, Prishtinë