MEKA HALAL FOOD

MEKA HALAL FOOD

Plavë

Thirre tani
+383 44 119 434
Ruaje

About

Kompani Kosovare, e njohur në mbarë botën me produkte shumë cilësore nga mishi i pulës dhe i gjedhit.

IDEALE PËR KUZHINËN TUAJ

Në vitin 1992, kompania MEKA fillon aktivitetet e saja prodhuese duke nxjerrë në treg suxhuk, kurse më vonë fillon prodhimin e produkteve të tjera siç janë;  sallamë, proshutë, salsiçe, pashtetë, rriskë të gjedhit, si dhe gjella të gatshme të konzervuara.

MEKA SHPALLET KOMPANIA MË E MIRË NË REGJIONIN E PRIZRENIT PËR VITIN 2016 NGA KIESA

Të gjitha mirënjohjet e kompanisë MEKA, tregojnë punën e palodhshme dhe përkushtimin e skajshëm të menaxhmentit dhe punëtorëve të saj, për të prodhuar produkte sa më cilësore me qëllim për ti kënaqur konsumatorët.

Fitues të shumë çmimeve vendore e ndërkombëtare

Në vitin 2015 në Gjenevë të Zvicrës, MEKA u shpërblye nga organizata BID me medaljen e artë për cilësi të lartë të produkteve dhe të menaxhimit. Këtë shpërblim MEKA e fiton në konkurencë e sipër me kompani të mëdha botërore për përpunimin dhe prodhimin e mishit.

E ÇERTIFIKUAR NGA INSTITUTI HACCP

E çertifikuar nga auditor ndërkombëtar me HACCP, rregullore  e cila shërben për sigurinë ushqimore, e që kompania MEKA është  e çertifikuar tash e sa vite me këtë rregullore, në mënyrë që produktet të jenë sa më të sigurta për të gjithë konsumatorët.

E ÇERTIFIKUAR STANDARDIN HALLALL

E çertifikuar me standarde ndërkombëtare për cilësi në prodhimin e produkteve HALAL. Meritat për këtë i takojnë punëtorëve të kompanisë, që me përpikmëri ekzekutojnë punën e tyre në mënyrë që produktet MEKA ti lenë të kënaqur konsumatorët.

FILLO DITËN ME PRODUKTET MEKA

Produkte që gëzojnë reputacion ndërkombëtar për cilësi të lartë dhe shije të parezistueshme. Produkte që konsumohen nga target grupe të ndryshme, pasiqë konsiderohen si produkte shumë të shëndetshme. Të gjitha tiparet pozitive në një vend, i gjeni vetëm tek produktet MEKA.

DISA NGA PRODUKTET TONA

Të gjitha, Përbërje Viçi, Përbërje Pule, Përbërje Peshku

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Details

Features

Video

Review

Average rating

0.0 / 5

Rating breakdown

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Submit your review

Subject
Rating
Comments

Similar Listing

Kontakti