BIO FRUIT SHARRI

BIO FRUIT SHARRI

Pllajnik

Thirre tani
044203332
Ruaje

About

Biofrut SHARRI, ju ofronë shitjën e boronicave BIO nga bjeshkët e Sharrit.
Për porosi mund të kontaktoni në numrin e telefonit 044 ose 049/ 203-332.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Details

Features

Review

Average rating

0.0 / 5

Rating breakdown

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Submit your review

Subject
Rating
Comments

Similar Listing

Kontakti