Bora e parë në bjeshkët e Opojës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Në Opojë dimri ka trokitur më herët duke zbardhur majat e bjeshkëve.

Pas tre ditesh me shi dhe ulje të temperaturave, majet e bjeshkëve janë zbardhur këtë të premte.

Rënia e dëborës së parë sinjalizon banorët për t’u bërë gati për stinën e ftohtë.

© Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-