Opoja.net

Bora mbulon Opojën

Opoja
Bora mbulon Opojën

Që nga orët e para të paradites në Kosovë ka filluar të bie borë.

Reshjet të mëdha të borës kanë rënë në Opojë, siç shihet edhe në fotografitë e siguruara nga Opoja.net ku kanë krijuar një shtresë të borës në qytet dhe në fshatra.

Sipas informacioneve nga terreni, në fshatrat e thella malore trashësia e borës tashmë arrin deri në 5 centimetra. /Opoja.net/

Loading...

Mos i humb

Bashkësia Islame e Kosovës publikon listën e kontribuesve për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Opoja.net

Këshilla të vlefshme: Si t’ia dilni gjatë vozitjes në mjegull

Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net

Sot mot me diell, por ftohtë

Opoja.net

4 Familje nga Durrësi vendosen në një shtëpi në Brezne të Dragashit

Opoja.net

Dragashi për Durrësin, aksioni vazhdoni përseri me kërkesë të bamirësve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net